Bavlněné tašky

Plátěné tašky z bavlny s potiskem v nejvyšší kvalitě.

 

Rychlá poptávka
Bavlněné tašky v barevném provedení

Bavlněné tašky a BIO tašky s potiskem, elegantní a stylové

Bavlněné tašky a BIO tašky s potiskem jsou ideálním řešením pro vaši reklamu. Oproti igelitovým taškám jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou velmi odolné a pevné. Navíc budou vaši zákazníci nosit například nákupní bavlněné tašky dlouho a tím vám zaručí efektivní a dlouhodobou propagaci vaší firmy.

Dodáváme bavlněné tašky ze 100% bavlny, BIO bavlny nebo Fair trade bavlněné tašky, které jsou v dnešní době velmi populární právě díky své šetrnosti k životnímu prostředí a férovému přístupu v textilním průmyslu.

 

 

 

Bavlněné tašky s potiskem

Tisk na bavlněné tašky s potiskem provádíme sítotiskem. Jen tak bude zajištěna stálost barev a vysoká trvanlivost.

Potisk na bavlněné tašce vydrží i časté nošení a praní.

Nabízíme potisk přímými barvami i plnobarevným rastrovým tiskem.

Nejčastěji používaný rozměr  tašek je 38 x 42 cm v gramáži 140 g. Technologii tisku ale vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům, materiálu a barevnosti motivu.

Bavlněné tašky s potiskem metodou sítotisku
Barevné bavlněné tašky

Proč bavlněné tašky?

Bavlněné tašky jsou lehké, na druhou stranu velmi pevné na to, aby si poradily s těžkým obsahem. Potisk bavlněných tašek také vykazuje velkou odolnost. Ani při častém nošení či praní neztrácí svou sytost a stálost barvy.

Na bavlněné tašky jsme odborníci, proto vám zajistíme i výrobu tašek šitých na zakázku.

Zajistíme rychlé dodací termíny a kvalitní potisk sítotiskem.

BIO a Fair trade bavlněné tašky

K nejpopulárnějším bavlněným taškám patří natural nebo Fair trade a BIO tašky. Nejen, že jsou šetrné k životnímu prostředí, ale jejich majitel si může být stoprocentně jistý,  že přispěl sám k dobré věci koupí takové tašky.

Sami ctíme původ BIO tašek a proto vám zajistíme potisk barvami šetrnými k životnímu prostředí. Zároveň vám k těmto taškám dodáme veškeré certifikáty o jejich kvalitě a zpracování.

Bio a Fair trade bavlněné tašky