Jutové tašky

Rychlá poptávka
Bavlněné a jutové tašky v barevném provedení

Jutové tašky

Nejste zastánci igelitek a rádi byste zároveň přidali na originalitě svému zboží nebo reklamním a dárkovým předmětům? Jsme rádi, že přemýšlíte více ekologicky a nechcete, aby vaše reklamní tašky končily v kontejnerech nebo jako odpadkový koš pro plastové lahve. U nás jste na správné adrese. Jutové tašky jsou ideálním řešením například pro dárkové balení vín, kávy, čajů nebo BIO kosmetiky a svíček. U nás si totiž vyberete z různých velikostí jutových tašek a pokud zrovna danou velikost nemáme, jsme schopni dodat vámi požadovanou i v různých barvách a rovnou vám ji potiskneme vaším logem aby dárkový balíček získal na jedinečnosti a originalitě.

Podívejte se na jutové tašky v našem e-shopu. Nabízíme různé barevné provedení, varianty a velikosti. Ať už tedy sháníte dárkové tašky na víno, kosmetiku, kávu, čaje, svíčky nebo prostě jenom nákupní tašky, které unesou i velký nákup, u nás si vyberete. Dárkové balení vždy vypadá lépe v kvalitní jutové tašce s vaším logem než v igelitce, kterou vaši zákazníci stejně použijí v lepším případě do odpadkových košů nebo na špinavé prádlo na dovolené.

Bavlněné a jutové tašky s potiskem metodou sítotisku
Barevné bavlněné a jutové tašky

Jutové tašky všeobecně nabírají celosvětově na popularitě a to hlavně díky své šetrnosti k životnímu prostředí a v neposlední řadě také díky svému vzhledu. Navíc jutová taška drží tvar a lépe tak vynikne vaše firemní logo, a o to přeci jde. Pokud tedy můžeme doporučit neotřelou formu reklamní tašky, jutová taška je to pravé ořechové.

Potisk jutových tašek zajištěn

To by nebylo, abychom vám nenabídli k jutovým taškám i jejich potisk. Ať má vaše reklama pořádný říz! Potisk jutových tašek provádíme sítotiskem nebo transferem. Velkou výhodou potisku jutových tašek je právě juta. Oproti igelitovým taškám vydrží opravdu hooooodně dlouho a vaše reklama bude na pevném materiálu velmi dobře vidět už z dálky.

Bio a Fair trade bavlněné nebo jutové tašky