Potisk triček

Možnosti potisku triček
Rychlá poptávka
reklamní trička s potiskem metodou sítotisku

Potisk triček

Nejčastějším reklamním textilem jsou reklamní trička s potiskem. Nabízíme kvalitní trička od známých značek jako je Adler, Gildan, BaC,Keya, Mantis a mnoho dalších, Veškerá trička nabízíme v širokém výběru barev, velikostí a střihů. Nabízíme plnobarevný, ale i jednobarevný potisk triček sítotiskem již od 20 kusů.

Sítotisk patří mezi ověřené a nejkvalitnější způsoby potisku triček. Je dlouhodobě trvanlivý, vydrží i časté praní a trvale zachovává barevné odstíny.

Potisk triček sítotiskem

V reklamní praxi má sítotisk své nezpochybnitelné místo. Pokud se rozhodnete pro potisk ať už triček nebo tašek, můžete si být jisti, že díky vysoké trvanlivosti barev, bude vaše reklamní sdělení ještě dlouho vidět. V Sisters Printing nabízíme jak plnobarevný tak jednobarevný potisk textilu. Výroba triček s potiskem metodou sítotisku je také velice dobře cenově dostupná – lze tisknout již v malých nákladech, již od 20 kusů.

Potřebujete prodyšný a jemný potisk? Zvolíme pro vás tedy technologii discharge (odbarvení textilu) a následný potisk vodovými, nebo plastisolovými barvami.

Zajímají vás technologie potisku? Více informací zde.

Potisk triček vaším logem metodou sítotisku
Vodácká trička s potiskem metodou sítotisku

Potisk studentských triček

Nutně potřebujete absolventská, maturitní, třídní nebo školní trička? Nebo byste rádi školní tričko jako upomínkový předmět na Den otevřených dveří?

Proč byste se měli omezovat tradičními motivy? Vymyslete si své vlastní reklamní tričko, které nejlépe vystihnou vaše nezapomenutelné společné zážitky, nebo kontaktujte nás a my vám s návrhem na potisk triček rádi poradíme.

Potisk školních triček provádíme metodou sítotisku. Jen tak zajistíme, abyste na svá studentská léta mohli vzpomínat hodně dlouho. Náš potisk totiž vydrží časté praní a trvale zachová všechny barevné odstíny.

Pokud vás nudí představa mít „jenom“ školní tričko jako památku na nejlepší léta, neváhejte nás kontaktovat. Vymyslíme pro vás něco originálnějšího, například šátky, kšiltovky, vaky nebo batohy.

Potisk reklamních triček na závody, koncerty, festivaly,…

Pořádáte parádní akci? Ať už závody, soutěže pro děti nebo hudební koncert v klubu či mega hudební open air festival, žádná z těchto akcí se neobejde bez reklamních triček. Zajistíme dodání i potisk veškerého reklamního textilu od tašek, čepic, triček až po mikiny a batohy. Máte speciální požadavky? Nevadí, pošlete nám návrh a my vše zajistíme. Na speciální zakázky a potisk reklamních triček jsme totiž odborníci.

Tričko na festival s potiskem metodou sítotisku