Ostatní textil

Pracovní a firemní oděvy, čepice, mikiny, reflexní oblečení
Rychlá poptávka
Barevné reklamní mikiny s potiskem

Reklamní mikiny s potiskem

Mikiny s potiskem jsou stále velmi oblíbené a to nejen jako pracovní oděvy. Reklama na mikině je perfektní způsob propagace Vaší značky. Reklamní mikiny lze využít také jako atraktivní benefit pro své zaměstnance nebo dárek pro zákazníky či obchodní partnery. U nás si vyberete mikiny klasické, s kapucí či bez, mikiny na zip, trendy mikiny i mikiny z BIO bavlny.

Výroba mikin s potiskem

Pro mikiny s potiskem používáme vodové a plastisolové barvy pouze od předních světových výrobců. Námi používané barvy mají velmi vysokou barevnou trvanlivost. Dbáme na dodržování technologických postupů. Volbu a vyvážení jednotlivých tiskových barev provádíme ručně na základě tiskových zkoušek.

Vlastní branding – etikety a label

Chcete mít své vlastní firemní mikiny? Branding dodá vašim reklamním mikinám jedinečnost a originální vzhled. Podle přání lze všít etiketu. Naopak lze na přání odstranit etiketu výrobce textilu. Etikety polyesterové tiskneme vysoce kvalitním sublimačním tiskem a to již od 100 kusů. Tkané etikety opatříme okraji proti párání ( od 1000 kusů ). Přesvědčte se sami a nechte si zaslat vzorky. Label tiskneme transferovým sítotiskem nebo přímo na reklamní textil.

Tiskové efekty

Sítotisk umožňuje aplikovat na reklamní mikiny řadu efektů. VYBERTE SI ZDE.

Profesionální balení reklamních mikin

Budete-li si přát, zabalíme reklamní textil do PVC sáčků, které ochrání vaše zboží proti okolním vlivům. Navíc pro vás zařídíme výrobu visaček a cenovek. Zajistíme libovolný tvar, potisk a vyvrtání otvoru pro uchycení textilu.

Reflexní vesty a reflexní oblečení

Reflexní oděvy jsou často velmi podceňovanou součástí pracovní výbavy. Pro mnoho oborů jsou ale její nezbytnou součástí. Výstražné a reflexní oděvy slouží ke zviditelnění osob pohybujících se hlavně na vozovce nebo na stavbách či montážích. V našem e-shopu vyberete pro své zaměstnance reflexní čepice, rukavice, vesty, bundy nebo kalhoty. Rádi také zajistíme potisk veškerého reflexního oblečení vašim firemním logem.

Reflexní oblečení a kšiltovky
Pracovní a firemní oblečení

Pracovní a firemní oděvy s potiskem

Pracovní oblečení s potiskem zajistí zaměstnancům nejen pohodlí, ale současně bude propagovat vaši společnost. Vždyť firemní oděvy jsou podstatnou součástí vaší firemní kultury a komunikace směrem k zákazníkům. Rádi vám pomůžeme vytvořit firemní styl a zajistíme, aby vaše pracovní oděvy s potiskem reprezentovaly vaši  firemní image. Pro bezpečnost práce nabízíme široký sortiment pracovních oděvů. Vyberte si pro svůj tým to nejlepší, kvalitní pracovní a firemní oblečení s potiskem. V našem e-shopu si vyberete kompletně vše od reflexních vest, čepic, rukavic, košil, zástěr až po bundy, kalhoty či kombinézy. My firemní textil rovnou potiskneme logem vaší firmy nebo opatříme výšivkou. Naše služby jsou komplexní. Vy si objednáte, my připravíme přesný grafický návrh, dodáme textil, zajistíme potisk či výšivku, vše úhledně zabalíme a reklamní textil dodáme na vaši adresu.

BIO a Fair trade reklamní textil

Fair trade je jednoduše férový obchod. Lidem ze zemí třetího světa dává šanci na obživu vlastní prací a za důstojných podmínek. Díky Fair trade tak mohou například jejich děti chodit do školy. Pomozme zlepšit životní podmínky těchto drobných řemeslných výrobců, zvláště dětí, žen a domorodých obyvatel. Sortiment výrobků z Fair trade zahrnuje opravdu širokou škálu potravin, řemeslných výrobků nebo textilního zboží. Cena výrobků je obvykle o něco vyšší, ale my víme, že platíme nejen za férové a ekologicky šetrné podmínky, ale hlavně za vysokou kvalitu zboží. Podobně jako v mnoha evropských zemích se i v České republice začíná prosazovat tato myšlenka Fair trade a my jsme hrdí, že se můžeme zapojit také. V našem e-shopu si vyberete z široké škály Fair trade a BIO textilu, ať už si přejete kojenecký textil nebo například tašky či vaky na záda. K textilu z BIO bavlny navíc dostanete platný certifikát o výrobku, jeho kvalitě a zpracování. Samozřejmostí je, že na veškerý BIO a Fair trade textil tiskneme barvami šetrnými k životnímu prostředí.

Bio a Fair trade reklamní textil