Tašky z netkané textilie

Velké nákupní tašky s vysokou nosností
Rychlá poptávka
Barevné tašky z netkané textilie

Proč tašky z netkané textilie?

Tašky z netkaných textilií se dají vyrobit v různých tvarech a velikostech. Jejich obrovskou výhodou je jejich pevnost, odolnost a dají se lehce složit takže jsou velmi skladné.

Tašky z netkaných textilií jsou ideálním řešením pro velké nákupní tašky a to díky tomu, že materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je velice pevný. Proto je vhodný pro výrobu velkých nákupních tašek s vysokou nosností. Navíc na velké tašce krásně vynikne vaše firemní logo a s velkou plochou tašky si můžeme vyhrát a můžeme tak dodat vaší reklamně na originalitě.

Tašky jsou vyrobeny ze speciální tkaniny – polypropylenu. Je velmi odolný, používá se například na výrobu lan a provazů. Lehce odolává různým olejům a rozpouštědlům a v létě, při vysokých teplotách neměkně jako taška z igelitu.  Je tedy jasné, že díky tomuto materiálu se dají tašky z netkané textilie používat dlouhodobě a tím zajistí vaší firmě dlouhodobou propagaci.

Velkou výhodou je také opravdu široká škála barev. Z naší nabídky můžete vybrat netkané tašky s dlouhými uchy k nošení přes rameno nebo s malými či proseknutými uchy.

Potisk netkaných tašek

Potisk tašek z netkaných textilií je možné provést pouze technologií sítotisku a to přímými barvami a pouze jednobarevným tiskem. Jedná se o nejpoužívanější metodu, protože je velmi osvědčená a u netkaných tašek zajistí, že je zákazníci budou nosit hodně dlouho díky své trvanlivosti. Navíc si můžete vybrat z široké škály barevných odstínu. Vybírat můžete z minimálně 900 odstínů. Barevnou variantu si vyberte z našeho vzorníku ZDE.

Maximální velikost potisku 27 cm x 33 cm. U přípravy vašeho návrhu pro tisk myslete na to, že u potisku přímými barvami není možné vytvořit plynulý přechod mezi barvami.

Vyberte si z našeho vzorníku barev pro potisk netkaných tašek.

Nákupní tašky z netkané textilie