Proč s námi

Rychlá poptávka
Plnobarevný a jednobrevný potisk textilu metodou sítotisku Sistersprinting.cz

Potisk textilu – proč my?

Jsme kreativní parta mladých lidí, které baví vytvářet nové věci a rádi podpoříme váš nápad. Uvědomujeme si hodnotu spolupráce a férového podnikání. Vždy se snažíme o vzájemnou důvěru, pro další budoucí spolupráci je přeci důvěra stěžejní. Najdeme s vámi vždy nejlepší řešení spolupráce. Nabízíme široký sortiment reklamního textilu, trička, mikiny, tašky, čepice, vesty, dětský textil a další za ty nejlepší ceny. Zajišťujeme komplexní servis včetně potisku textilu, labelu, vypárání a všití etiket, balení do sáčku a výrobu reklamního textilu na zakázku pouze od předních značkových výrobců. Samozřejmostí je také expresní dodání.

Dbáme na kvalitu tisku, rychlé zpracování cenové nabídky, kvalitní zpracování grafického náhledu a informovanost o stavu vaši zakázky.

Nabízíme plnobarevný, ale i jednobrevný potisk textilu metodou sítotisku již od 30 kusů. Tiskneme malé i velké série. Denní kapacita tisku je 7000 ks. Pro potisk sítotiskem používáme plastisolové a vodové barvy, které jsou zdravotně nezávadné, odolné proti mechanickému poškození a chemickému čištění. Kromě přímého tisku nabízíme další  technologie: rastrové separace a discharge a další efekty jako je puff, 3D efekt, imitace kůže, metalické efekty atd.

Michaela Holeková - obchodní zástupce

Michaela Holeková - obchodní zástupce

Michaela je tu pro vás pokud poptáváte potisk textilu od triček, mikin nebo pracovních oděvů. Zajistí pro vás i výrobu tašek na zákázku, bavlněných tašek a vaků na záda.

Na ni se obracíte s doladěním vaší objednávky nebo cenových podmínek. Michaela má letité zkušenosti z oboru, začínala sama jako tiskař takže pokud si například nevíte rady jakou technologii zvolit, ona vám jako profík poradí.

Tel:.777 7730 083

Gabriela Pátková - vedoucí výroby sítotisku

Gabriela Pátková - vedoucí výroby sítotisku

Gabriela jako vedoucí tiskárny dohlíží na celý proces zpracování vaší objednávky. Vy dodátek data pro tisk a Gabriela zajistí, aby se data správně dostala do tisku. Má na starosti termíny a rychlost zpracování potisku vašeho reklamního textilu pro následnou expedici.

Tel:.605 811 146

Výrobní management

Výrobní management

Company Role