Reklamní tašky na zakázku

Navrhněte si svou vlastní reklamní tašku.
Rychlá poptávka
nákupní tašky ušité na zakázku

Výroba tašek na zakázku s potiskem

Nevyhovují vám standardní tvary bavlněných nebo jutových tašek ? Zvolte si svou vlastní velikost, ucha, barvu i materiál nebo různé doplňky jako je knoflík nebo zip.

Lze si vybrat různé zpracování boků, uch či použití různých doplňků, kapes, zipů a etiket nebo výšivky.

Jsme profesionálové na kompletní výrobu tašek na zakázku s potiskem. Tašky na zakázku šijeme z různých materiálů s různou gramáží a není pro nás problém použít všelijaké doplňky tak, aby vaše reklamní taška vypadala co nejlépe a odpovídala vašim potřebám. Jsme schopni zakázkovou výrobu splnit dle vašeho očekávání již od 50 ks včetně expresního dodání.

Vyrobíme originální reklamní tašky z bavlny, polyesteru, netkané textile a juty.

Velikost a střih

Střih, velikost i hloubku můžeme upravit dle účelu a použití reklamní tašky. Je na vás zda si zvolíte nákupní, cestovní tašku nebo plážovou či sportovní tašku. Pro zvýraznění tvaru tašky lze použít lemovku a to hned v několika barevných provedeních. Podívejte se na náš e-shop a inspirujte se naší nabídkou.

Tašky na zakázku s barevným lemováním
Tašky na zakázku s barevnými uchy

Ucha tašce dodají výsledný vzhled

Nabízíme různá provedení uch. Ucha dodají reklamní tašce výsledný originální vzhled.

Pro tašky nošené v ruce doporučujeme zvolit krátká ucha, pro nošení přes rameno zvolíme zase dlouhá dle vašeho návrhu.  Ucha mohou být i součástí střihu reklamní tašky nebo přišitá vně tašky. Ucha tašky si můžete také zvolit široká nebo například vyrobená ze šňůr. Prostě vaší fantazii se meze nekladou.

Inspirujte se z našich modelů a barev.

Doplňky tašek šitých na zakázku

Suchý zip, knoflík nebo klasické zavírání na zip, to vše lze ušít na zakázku. Nezapomeňte také na vnitřní a vnější kapsy se zavíráním.

Výrazným prvkem reklamní tašky bude pak etiketa s vaší značkou. Etiketu tiskneme sublimací nebo termotiskem, zvolit si můžete i tkanou.

Tašky ušité na zakázku s kapsami na zip nebo s knoflíkem